www.rozclinic.com ورود به سایت رسمی کلینیک پوست و مو رز

خوش آمدید

وبلاگ متصل به وب سایت رسمی کلینیک پوست و مو رز

مکان تبلیغات شما

امکانات وب

پر مخاطب ها

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :

بررسی کامل تزریق چربی و زاویه سازی

>> تزریق چربی و زاویه سازی

تزریق چربی برای زاویه سازی صورت به عنوان یکی از روش های زیباسازی صورت مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است و از آنجایی که استفاده از این روش مزایای زیادی دارد از این رو با وجود هزینه مناسب یک روش خوب به عنوان یک روش سرپایی در زمره عمل زیبایی محسوب می گردد. پزشکان زاویه دار بودن صورت را برجسته بودن برخی از نواحی صورت می دانند که موجب افزایش زیبایی چهره می گردد.   تزریق چربی و زاویه سازی   به طور کلی می توان گفت ظاهر صورت شامل سه جزء اصلی پوست، بافت های نرم و استخوان های زیرین می باشد. حجم و موقعیت چربی یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در ایجاد تناسب و هارمونی چهره می باشد. وجود زوایا در صورت تمامی افراد دیده نمی شود اما امروزه روش های مختلفی وجود دارد که با استفاده از آنها می توان فرم جدید و زیبایی را در صورت ایجاد کرد. از مهم ترین بخش های صورت که زاویه دادن به آن قسمت موجب افزایش زیبایی ظاهری صورت می شود، فک و گونه ها می باشند. اندازه و شکل فک باید با صورت هماهنگی داشته باشد زیرا عقب یا جلو بودن فک ترکیب صورت را نازیبا جلوه می دهد.

 

 

>> روش زاویه دار کردن صورت با تزریق چربی

زاویه سازی فک اولین بخش از صورت می باشد که با برجسته کردن آن صورت به صورت کات دار دیده می شود و استخوان فک تحتانی به طرف گوش ادامه پیدا می کند. به منظور زاویه سازی فک از دو روش جراحی استفاده می شود :

 1.  کوچک کردن فک
 2.  کوچک کردن چانه

اما این دو روش هر دو جراحی محسوب می شوند و ممکن است عوارض و پیامدهایی داشته باشند اما روش های دیگری نیز برای اصلاح فک وجود دارد که افراد با کاربرد آنها می توانند صورتی زیباتر داشته باشند. یکی از روش های زاویه سازی صورت، تزریق چربی می باشد. تزریق چربی برای برجسته کردن نواحی صورت موجب ایجاد تغییرات تاثیرگذاری در قسمت های مختلف صورت می گردد. بدین منظور چربی مورد نیاز از بدن خود فرد گرفته می شود و این روش بیشترین کاربرد را برای بزرگ کردن و برجسته نمودن چانه دارد. با استفاده از روش تزریق چربی می توان کانتورهای اطراف صورت را کشیده کرد تا خط فک افراد ظاهری v شکل پیدا کند و چهره به شکل قلب دیده شود. برای ایجاد زاویه سازی با استفاده از تزریق چربی، مقدار کمی از بافت چربی از شکم و یا ران برداشته می شود و به صورت کانول های حفره ای به صورت تزریق می گردد. این کانول ها، لوله های توخالی یک میلی متری می باشند که انتهای آنها ضخیم است و یک سوراخ کوچک در آن قرار دارد که موجب خارج شدن چربی می گردد. رسوبات چربی به شکل قطرات کوچکی در قسمت هایی از صورت که به چربی نیاز دارند تزریق می شود.

 

>> عوارض جانبی احتمالی و مزایای تزریق چربی

از عوارض جانبی زاویه سازی صورت با استفاده از تزریق چربی می توان به کبودی و تورم اشاره کرد که ظرف مدت یک هفته بهبود پیدا می کند و پس از گذشت 6 ماه می توانید نتیجه حاصل از درمان را مشاهده کنید. مزایای استفاده از روش تزریق چربی برای زاویه سازی فک این است که دوره ریکاوری حداقلی دارد و این امکان برای افراد وجود دارد که به راحتی بتوانند فعالیت های روزمره خود را انجام دهند. همچنین در حین انجام تزریق چربی از بی حسی های موضعی استفاده می شود و طول مدت درمان بین 45 دقیقه تا یک ساعت می باشد. زاویه سازی صورت برای بسیاری از افراد که تمایل دارند صورتشان زاویه دار باشد تا چهره ای زیباتر و جوان تر داشته باشند کاربرد دارد. تزریق چربی صورت یکی از کارهای تخصصی پزشکان حرفه ای می باشد و برای انجام تزریق چربی بهتر است به متخصصان پوست یا جراحی پلاستیک مراجعه کنید و از انجام این عمل تحت نظر پزشکان غیر متخصص اجتناب کنید زیرا این امکان وجود دارد که عوارض جبران ناپذیری را برای افراد به دنبال داشته باشد. امروزه روش های مختلفی برای جوان سازی و شادابی پوست مورد استفاده قرار می گیرد که روش های تزریقی یکی از شایع ترین آنها می باشد. در بین روش های تزریقی، تزریق چربی کاربردی گسترده برای کاهش چین و چروک ها ، شادابی و کاهش میزان لاغری و برجسته کردن گونه دارد. تزریق چربی برای کاهش لاغری صورت ناشی از افزایش سن اثر بخشی مطلوبی دارد. همچنین این روش برای افراد جوانی که صورت لاغری دارند نیز کاربرد دارد.

 

>> روش تزریق چربی برای رفع ایرادات صورت

برای تزریق چربی به نواحی مختلف صورت ابتدا از ناحیه نشیمنگاه، پهلو، شکم یا سایر نواحی بدن چربی مورد نظر گرفته می شود و به محل مورد نظر تزریق می گردد. مهم ترین تاثیرات تزریق چربی در ناحیه صورت شامل : برجسته شدن گونه ها، بهبود کاهش چربی های صورت ثانوی ناشی از افزایش سن، رفع چین و چروک عمیق صورت، پر کردن اسکارهای فرورفته و بریدگی های قدیمی، جوان سازی کامل صورت، رفع نقایص مادرزادی و کاهش و یا از بین رفتن خطوط خنده و لیفت ( کشیدگی) می باشد. از روش تزریق چربی می توان به منظور پر کردن خطوط خنده، خطوط اطراف دهان و مناطق لاغر فرورفته در صورت مانند دور چشم استفاده کرد. در روش تزریق چربی  و زاویه سازی اگر چربی با روشی صحیح برداشته شود و پس از آن به درستی سانتریفیوژ شود 90 درصد از سلول های چربی موجود زنده می مانند و به فعالیت مناسب خود ادامه می دهند. مدت عمل تزریق چربی صورت به مهارت و میزان تزریق چربی بستگی دارد و بین یک تا سه ساعت قابل انجام است. این عمل به صورت سرپایی انجام می شود و در این صورت نیازی به بستری ندارد. برای به دست آوردن بهترین نتیجه جهت ماندگاری طولانی تر و دائمی تر چربی صورت بهتر است انجام این کار طی چند جلسه و با فواصل زمانی مناسب چند ماهه انجام شود. پس از تزریق چربی به محل مورد نظر، در محل تزریق بخیه زده نمی شود و نیازی به پانسمان ندارد. مراحل برداشت چربی از قسمت های مشخصی که توسط متخصص تشخیص داده می شود بدین صورت می باشد که ابتدا موضع برداشت که یک سوراخ کوچک است را قبل از ایجاد سوراخ استریل کرده و پس از بی حسی موضعی با استفاده از کانول های مخصوص چربی کشیده می شود. در مرحله بعد چربی بدست آمده را سانتریفیوژ کرده تا خون و سایر مایعات آن جدا شود و چربی غلیظ تری به دست آید. در مرحله سوم نیز موضع تزریق و چربی استریل و بی حس می شود و سپس با استفاده از کانول های مخصوص تزریق انجام می گیرد. بی حسی صورت همانند اعمال جراحی دندان بهتر است از داخل دهان انجام گیرد. شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد تزریق چربی به گونه مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

جهت ورود به وب سایت کلینیک پوست و مو رز بر روی لینک زیر کلیک نمایید

کلینیک پوست و مو رز

امیر علوی
دوشنبه 24 دی 1397 - 14:17
بازدید : 6
برچسب‌ها : تزریق چربی,کلینیک پوست و مو,

تزریق چربی به چانه و مزایای آن

>> تزریق چربی به چانه و مزایای آن

تزریق چربی به چانه یکی از بهترین و موثرترین روش هایی است که جهت رفع ایرادات ظاهری چانه استفاده می شود که در زیبایی چهره و حالت صورت تاثیر بسزایی دارد. البته انجام تزریق باید تحت نظر یک متخصص صورت گرفته و میزان تزریق چربی و انتخاب نوع مناسب از آن در قسمت های مختلف برای رفع ایرادی که در چانه موجود است باید با ارزیابی درست پزشک مربوطه باشد.   تزریق چربی به چانه   پس از یک تزریق حرفه ای و صحیح در نهایت تعادل در اجزای چهره ایجاد می شود و در نتیجه جذابیت صورت دو چندان می شود. تزریق چربی به چانه سبب فرم دهی مطلوب در چانه و ایجاد برجستگی به اندازه ای که تقارن در اجزای صورت و گردن به وجود آید انجام می گیرد. در واقع تزریق چربی یک از روش های غیر جراحی مناسب برای افرادی می باشد که می خواهند ظاهر چهره خود را در مدت زمانی کوتاه و با بهترین هزینه ممکن بهبود بخشیده و نتایج تزریق را به سرعت مشاهده کنند.

 

تزریق چربی به چانه

 

>> تزریق چربی و ژل به چانه

زمانی که از روش تزریق چربی برای چانه استفاده می شود حتی اگر میزان این تزریق کم باشد تغییراتی شگرف در ظاهر فک و صورت ایجاد نموده و حتی می تواند ظاهری زیباتر را برای گردن نیز موجب شود. برای حالت دهی به چانه با استفاده از ژل از انواع ژل دائمی و غیر دائمی استفاده می شود. در ابتدای امر متخصصی که قرار است تزریق را انجام دهد آناتومی چهره فرد را به شکلی صحیح بررسی نموده و در صورت عقب بودن  این قسمت اقدام به انتخاب ژل و تزریق آن در قسمت هایی می کند که ایراد را به بهترین شکل ممکن رفع کند. ژل هایی که برای تزریق با عنوان غیر دائمی شناخته می شوند از جنس سیلیکون انتخاب شده اند تا برای پوست حساسیت ایجاد نکنند و در صورتی که فرد از نوع تزریق ناراضی باشد در نتیجه می توان آن را اصلاح نمود. از آنجایی که این نوع ژل ها با عنوان غیر دائمی در نهایت می توانند توسط بدن جذب شوند پس از گذشت مدت زمانی در حدود 6 ماه وضعیت چانه به حالت قبل از تزریق بر می گردد از این رو به این  روش غیر دائمی گفته می شود. در این موارد اگر فرد از تزریق قبلی رضایت کامل داشته باشد می تواند به شکل دوره ای عمل تزریق را تکرار کند.

>> کاربرد تزریق چربی به چانه در موارد مختلف

با استفاده از تزریق چربی به چانه می توان موارد زیر را برای رفع ایراد چانه در نظر داشت. جهت درمان افتادگی چانه می توان با استفاده از تزریق چربی به میزان مناسب استفاده کرد و حجم دلخواه از چربی را به گونه ای که آناتومی درست صورت حفظ شود به خط چانه اضافه نمود. در این صورت پوست چانه که دچار افتادگی شده به سمت بالا کشیده می شود و در عین حال زیبایی گردن را نیز دوچندان جلوه می دهد. زمانی که چین و چروک در ظاهر چانه به وجود آمده باشد برای درمان آن می توان از تزریق چربی استفاده کرد. در این صورت با پر کردن چربی در قسمت هایی که دچار گود شدگی هستند برای رفع ایراد استفاده می شود. از دیگر کاربردهای تزریق چربی به چانه برای افرادی که فک آنها عقب است و می خواهند که خط فک خود را به شکلی مناسب بهبود بخشند.

>> مزایای تزریق چربی به چانه

در واقع استفاده از روش تزریق چربی به گونه ای است که مقداری از چربی البته به میزان کم از خود فردی که می خواهد این عمل را انجام دهد گرفته می شود. روش انجام تزریق چربی با استفاده از سوزن های کوچک امکان پذیر می باشد. این روش مدت زمان کمی نیاز دارد از این رو مورد توجه افراد زیادی قرار می گیرد. برای این که درد تزریق به میزان زیادی کاهش پیدا کند از بی حس کننده ها استفاده می شود. در جهتی که بتوان نتایج تزریق را به درستی بررسی کرد متخصص این امر تزریق را با تعداد زیاد و به حجم کم انجام می دهد تا بتواند در حین تزریق نتیجه را بررسی کند. در واقع این روش به دلیل این که در صورت نارضایتی برگشت پذیر می باشد مورد توجه افراد زیادی قرار می گیرد. بهبودی پس از تزریق چربی به چانه به سرعت امکان پذیر می باشد و یک روش ایمن محسوب می شود که غیر تهاجمی نیز هست از این رو با وجود حصول نتیجه سریع و بهبود ظاهر چانه انتخاب بسیاری از افراد قرار می گیرد. یکی دیگر از مزایایی که تزریق چربی دارد این است که ظاهری را برای پوست ایجاد می کند که احساس جوانی دوباره به پوست می بخشد. وجود ظاهری طبیعی به گونه ای که مشخص نیست چه عملی بر روی چهره انجام شده است می تواند احساس رضایت را در فرد به وجود آورد. از آنجایی که پس از تزریق چربی برای این که بهبودی کامل حاصل شود نیازی به استراحت نیست از این رو فرد می تواند فعالیت های روزانه خود را به بهترین شکل ممکن مانند قبل از تزریق انجام دهد.

>> مراحل انجام تزریق چربی به چانه

اولین مرحله برای تزریق چربی برداشت چربی می باشد که از کانولا که برای جمع آوری چربی استفاده می شود. کانولا مکشی مناسب برای جمع آوری چربی ایجاد می نماید. در واقع در این روش که پس از بی حسی شروع می شود برش هایی در روی پوست شکم برای برداشت چربی از بافت های چربی ایجاد می گردد. در مرحله بعد چربی هایی که از بافت های چربی جمع شده اند با یک دستگاه پردازش تصفیه می شوند تا آماده تزریق باشند. در واقع این چربی های خالص برای تزریق توسط سرنگ های ریز آماده می شود. در مرحله بعدی قسمت هایی از چانه که قرار است تزریق در آن ناحیه صورت بگیرد استرلیزه می شود و در نهایت سوزن یا کانولا وارد بافت پوست شده و تزریق تا زمانی که نتیجه دلخواه به وجود آید ادامه خواهد داشت. پس از تزریق ممکن است کمی قرمزی روی پوست مشاهده شود که با قرار دادن پک های یخ روی چانه بهبودی حاصل می شود و در نهایت التهاب و تورم نیز کاهش خواهد یافت. شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد تزریق چربی به گونه مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

جهت ورود به وب سایت کلینیک پوست و مو رز بر روی لینک زیر کلیک نمایید

کلینیک پوست و مو رز

امیر علوی
پنجشنبه 20 دی 1397 - 14:03
بازدید : 6
برچسب‌ها : تزریق چربی,کلینیک پوست و مو,

تزریق چربی به ساق پا و میزان ماندگاری آن

>> تزریق چربی به ساق پا

آیا شما هم دوست دارید که ساق پاهایتان چاق تر و پرتر بودند؟ برای بسیاری از مردها و زنها، لاغر بودن ساق پا و فرم نامناسب آن باعث مشکلات زیادی می شود. تزریق چربی به ساق پا میتواند به بخش پایینی پا یا ساق پاها فرم بهتری بدهد. تزریق چربی به ساق پا درست مثل جوانسازی صورت یا برجسته سازی باسن است و با کمک سلول های چربی انجام می شود.

 

تزریق چربی به ساق پا

 

>> تزریق چربی به ساق پا چیست؟

تزریق چربی به ساق پا به عنوان برجسته سازی ساق پا هم شناخته می شود. در طول این فرآیند، چربی اضافه از بخشی از بدن استخراج می شود و به ماهیچه ساق پا تزریق می شود. برای تزریق چربی در ساق پا به برش بسیار ریزی احتیاج داریم. تزریق چربی به به بیمار کم می کند تا به نتایح بسیار خوب و در عین حال طبیعی و با ماندگاری بالا دست یابد.

 

تزریق چربی به ساق پا

 

>> فواید تزرق چربی به ساق پا چیست؟

اولین فایده برجسته سازی ساق پا، بهبود شکل پاها و همچنین سفت تر ماهیچه ساق پا است. برای طراحی دقیق تر و زیباتر ساق پاها از چربی خود بیمار استفاده می شود. برجسته سازی ساق پا به تقارن بین پاها و هماهنگی بیشتر ساق پا با سایر اعضای بدن کمک می کند و علاوه بر این، بخش هایی که چربی موضعی دارند مثل شکم، ران و باسن را هم میتوان دوباره بازسازی کرد. بیماران با پوشیدن شلوارک و لباس شنا احساس اعتماد به نفس بیشتری هم می کنند. تزریق چربی به ساق پا می تواند تمام نواقصی که در ساق پا در اثر عواملی مثل آسیب های فیزیکی، بیماری یا عوامل ژنتیکی و مادرزادی بوجود می آیند را به خوبی برطرف کنند.

>> آیا کانید مناسبی برای تزریق چربی در ساق پا هستید؟

کاندیدهای برجسته سازی ساق پا با تزریق چربی، باید از نظر سلامت بدنی در وضعیت خوبی قرار داشته باشند و تمایل داشته باشند که ظاهر ساق پاهایشان چاق تر نشان داده بشود. بهترین راه برای اینکه بفهمید آیا کاندید خوبی برای تزریق چربی در ساق پا هستید یا خیر این است که برای مشاوره به کلینیک تخصصی پوست و مور رز بیایید و با متخصص ها مشورت کنید. متخصص، ساق پای شما را معاینه می کند در مورد وضعیت سلامتی از شما سوالاتی را می پرسند، اهداف شخصی شما را بررسی میکنند و به شما در همه مراحل تزریق چربی در ساق پا کمک می کنند.

>> فرآیند تزریق چربی به ساق پا

اولین مرحله فرآیند تزریق چربی در ساق پا، خارج کردن چربی با تکنیک لیپوساکشن از بخش های اهدا کننده چربی است. با یک کانولای بسیار کوچک و سرنگ می توان سلول های چربی را با دقت زیادی استخراج کرد. به محض اینکه چربی ها از بدن خارج شدند، قبل از ورود دوباره به بدن باید تمیز بشوند. از بی حسی موضعی برای افزایش راحتی بیمار در حین این فرآیند استفاده می شود. مقدار چربی که باید استخراج بشود و به ساق پا تزریق بشود، در هر بیماری متفاوت است به میزان لاغر بودن ساق پا، وضعیت ذخایر چربی، اهداف بیمار و غیره بستگی دارد.

>> تکنیک های پزشکی در فرآیند تزریق چربی در ساق پا

 1. استفاده از محلول آنتی بیوتیک برای جداسازی کامل سلول های های چربی بسیار مفید است زیرا فقط سلول های چربی سالم به ساق پا انتقال داده می شوند و رضایت بخشی نتایج چندین برابر هم می شود.
 2. چربی با کمک سرنگ و به آرامی به ساق پا تزریق می شود و در طول تزریق چربی، ساق پا را باید همزمان ماساژ داد تا سلول های چربی در لایه های فشرده ساق پا ته نشین بشوند و شکل ساق پا هم به بهترین نحو ممکن تغییر کند.
 3. برای پخش یکدست سلول های چربی در ساق پا باید چندین بار چربی را به ساق پا تزریق کرد تا در نهایت بتوان به نتیجه ایده آلی رسید.

>> میزان ماندگاری تزریق چربی در ساق پا چقدر است؟

نتایج تزریق چربی در ساق پا میتواند تا سال ها ماندگاری داشته باشد. البته مسئله جذب دوباره سلول های چربی در بدن هم مسئله ای است که باید به آن توجه کرد؛ یک متخصص با تجربه قادر خواهد بود تا نتایج تزریق چربی را ماندگارتر کند زیرا او از تکنیک های مطمئنی در حین تزریق چربی در لایه های مختلف پوست استفاده می کند.

>> عوارض و اثرات جانبی تزریق چربی در ساق پا

 1. تورم ساق پا
 2. کبودی ساق پا
 3. حساس شدن پوست ساق پا
 4. خونریزی
 5. ایجاد اسکار
 6. عدم تقارن دو ساق پا با یکدیگر
 7. آسیب به عصب ساق پا

>> ریکاوری برسته سازی ساق پا

بلافاصله بعد از تزریق چربی، ساق پاها سفت و درناک بنظر می رسند. مقداری تورم و کبودی هم در این ناحیه مشاهده می شود. بیماران باید 5 تا 7 روز بعد از تزریق چربی به فعالیت های روزمره خود ادامه بدهند و فعالیت های شدید مثل ورزش باید تا 6 هفته به تاخیر انداخته بشود. نتایج برجسته سازی ساق پا با تزریق چربی بلافاصله قابل مشاهده است و با بهبود کبودی، نتایج تزریق چربی کم کم مشخص می شود. بعضی از بیماران برای اینکه به اهداف خود برسند و ساق پاهای خود را به اندازه ای که میخواهند چاق و برجسته کنند، به بیش از یک جلسه تزریق چربی نیاز دارند. ریکاوری تزریق چربی در ساق پا بین 1 تا 2 هفته طول می کشد.

>> آیا بعد از تزریق چربی اسکار ایجاد می شود؟

اسکار، بخش بسیار کوچکی از فرآیند تزریق چربی است. هر اسکاری که روی سطج پوست باقی بماند چه در بخش های اهدا کننده چربی که لوله کانولا وارد می شود و چه در ساق پا که سرنگ وارد پوست می شود، کوچک است. جراح، برش ها را در بخش هایی انجام میدهد که با لباس بتوان آنها را پوشاند.

>> مراقبت های لازم بعد از تزریق چربی درساق پا

بهتر است بیمار بعد از تزریق چربی، جوراب تنگی (گن) بپوشد تا به پخش یکنواخت چربی در ساق پا کمک کند و از ایجاد لایه سروزی در ساق پا هم بتوان جلوگیری کرد. پوشیدن جوراب به کاهش تورم هم کمک زیادی می کند.

>> هزینه تزریق چربی در ساق پا

هزینه تزریق چربی در ساق پا از بیماری به بیمار دیگر فرق می کند و به حجم چربی که استخراج و سپس انتقال داده می شود، پیچیدگی های جراحی و تعداد جلسات لازم برای رسیدن به نتایج رضایت بخش بستگی دارد. شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد تزریق چربی در ساق پا مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره 02144067005 تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.      

 

جهت ورود به وبسایت کلینک پوست و مو رز بر رو لینک زیر کلیک نمایید

کلینیک پوست و مو رز

امیر علوی
دوشنبه 3 دی 1397 - 16:09
بازدید : 8
برچسب‌ها : تزریق چربی,کلینیک پوست و مو,

تزریق چربی در افراد لاغر و شرایط لازم آن

>> تزریق چربی در افراد لاغر

برداشت چربی های موضعی از یک بخش و انتقال آنها به بخش دیگر به منظور برجسته سازی آن ناحیه فکر خوبی بنظر می رسد ولی بسیاری از افراد نمیتوانند به این راحتی برای تزریق چربی اقدام کنند. افراد لاغر همیشه با نگرانی های خاصی برای تزریق چربی مواجه می شوند. بنظر شما افراد لاغر هم می توانند برای برجسته سازی سینه، باسن و سایر بخش های بدن خود اقدام به تزریق چربی کنند؟

 

 

>> شرط های لازم برای تزریق چربی در افراد لاغر

آیا فردی که چربی خیلی کمی در بدن خود دارد هم کاندید خوبی برای تزریق چربی است؟ برای تزریق چربی در بخش مورد نظرتان چه سینه باشد چه صورت، متخصص به سلول های چربی زیادی نیاز دارد. تزریق چربی شامل استخراج چربی از بخش های مختلف بدن و تزریق آن به بخش هایی که به حجم بیشتری نیاز دارند است. در واقع شما باید چربی داشته باشد که متخصص بتواند با لیپوساکشن برداشت کند.     تزریق چربی در افراد لاغر   متخصص ها به بیماران لاغری که برای تزریق چربی خود به کلینیک مراجعه می کنند، پیشنهاد می دهند که چند کیلو وزن اضاقه کنند و هر جایی از بدنشان که این اضافه وزن نشان داده بشود، می توان چربی ها را استخراج کرد و بعد در بخش مورد نظر تزریق کرد.

>> شاخص توده بدنی بیمار و ارتباط آن با تزریق چربی در بخش های مختلف بدن

شاخص توده بدنی یا "بی ام ای" به معنی اندازه گیری چربی بدن بر اساس قد و وزن فرد است. شاخص توده بدنی لازم برای تزریق چربی در بخشهای مختلف بدن با یکدیگر متفاوت است. در کل، برای تزریق چربی به بخش های بزرگتر بدن مثل باسن و ران، بیمار باید شاخص توده بدنی بالاتری داشته باشد ولی برای بخش های کوچکتر مثل لب ها و گونه ها به شاخص توده بدنی کمتری نیاز است؛ مثلا شاخص توده بدنی بیمار برای تزریق چربی در باسن باید حداقل 22 یا بالاتر باشد. اگر شاخص توده بدنی شما زیر 19 باشد، چربی بسیار کمی در بدنتان دارید. شاخص توده بدنی بین 20 تا 24 هم چربی کافی ندارد.

>> برای برجسته سازی بخش های مختلف بدن به چه مقدار چربی نیاز داریم؟

1- سینه ها

برای تزریق چربی در سینه ها باید بدانید که فقط می توانید یک سایز به سینه هایتان اضافه کنید. اگر شما فرد بسیار لاغری هستید که با لیپوساکشن چربی خیلی کمی را می توان از بدن شما استخراج کرد، باید بدانید که برای تزریق چربی در سینه کاندید مناسبی نیستید؛ هم از نظر سلامت بدنتان و هم از نظر نتایجی که قرار است بعدا بدست بیاورید، کاندید خوبی محسوب نمی شوید. این نکته را هم در نظر داشته باشید که 49 درصد از چربی تزریق شده در بدن جذب می شود. البته فقط یک متخصص با تجربه و بامهارت می تواند از مقدار چربی های کمی که در بدنتان دارید، برای تزریق در سینه استفاده کند تا بتوانید به نتایج خوبی برسید و بعضی از متخصصها هم به بیماران پشنهاد میدهند که وزن بیشتری بدست بیاورند و بعد برای تزریق چربی در سینه اقدام کنند.

2- باسن

برای تزریق چربی در باسن به بیماران توصیه می شود که وزن ایده آلی داشته باشد، نه اینکه اضافه وزن شدیدی پیدا کنند. برای تزریق چربی در باسن نباید توقع برجسته شدن زیاد باسن خودتان را داشته باشید.

3- صورت و دستها

همانطور که می دانید برعکس چربی مورد نیاز برای سینه و باسن، برای تزریق چربی در صورت و دست به مقدار چربی کمتری نیاز داریم. مقدار چربی مورد نیاز برای تزریق در صورت و دست در هر بیماری متفاوت است و باید با مشورت با متخصص مقدار دقیق چربی که نیاز دارید را بفهمید. بسیاری از بیماران برای بهبود آثار پیری دست و صورتشان به کلینیک مراجعه می کنند؛ مقدار چربی که برای رفع چین و چروک و برجسته سازی دست و صورت احتیاج دارید، بستگی به وضعیت دستها و صورت شما دارد.

>> چگونه برای تزریق چربی، وزن خود را افزایش بدهیم؟

افزایش وزن برای تزریق چربی باید از طریق رژیم غذایی سالم صورت بگیرد. به نکات زیر توجه کنید:

1- کالری بیشتری بخورید

مصرف کالری زیاد یکی از نکات مهم برای افزایش وزن است یعنی شما باید بیشتر از نیاز بدنتان، کالری مصرف کنید. اگر می خواهید به سرعت به وزنتان اضافه بشود، به 800 الی 1000 کالری بیشتر از مقدار مورد نیازتان احتیاج دارید.

2- پروتئین زیاد بخورید

مهم ترین ماده مغذی برای افزایش وزن ساام، پروتئین است. ماهیچه ها از پروتئین ساخته شده اند و تحقیقات نشان میدهد که رژیم غذایی پر از پروتئین میتواند کالری های اضافه را به ماهیچه تبدیل کند. غذاهای حاوی پروتئین شامل گوشت، ماهی، تخم مرغ، محصولات لنبی، حبوبات، آجیل و غیره است.

3- غذاهایی بخورید که سرشار از مواد مغذی و اسیدهای چرب باشند

غذاهایی که به روند افزایش وزن شما سرعت بیشتری می بخشند شامل:

 1. مغزها: بادام، گردو
 2. میوه های خشک: خرما، کشمش
 3. لبنیات پر چرب: شیر، ماست، پنیر و خامه
 4. روغن های سالم: روغن آوودکدو و روغن زیتون

>> نکته هایی برای افزایش وزن سریع

 1. قبل وعده های غذایی، آب ننوشید. آب باعث پر شدن شکمتان و همچنین مانع جذب کالری می شود.
 2. از بشقاب های بزرگتر استفاده کنید. اگر میخواهید کالری بیشتری بدست بیاورید، در هنگام مصرف وعده های غذایی از بشقاب های بزرگ استفاده کنید زیرا بشقاب های کوچک باعث می شود که بطور ناخودآگاه غذای کمتری بخورید.
 3. به قهوه خود خامه اضافه کنید. این یک راه آسان برای بدست آوردن کالری بیشتر است.
 4. خواب با کیفیتی داشته باشید. خواب مناسب برای رشد ماهیچه ها واقعا مهم است.
 5. اول پروتئین را مصرف کنید و بعد سیزیجات. اگر در بشقاب خود ترکیبی از غذاهای مختلف را دارید، اول غذاهای پر کالری و پروتئین دار را میل کنید. سبزیجات را همیشه در آخر بخورید.
 6. سیگار نکشید. افرادی که سیگار می کشند نسبت به سایر افراد وزن کمتری دارند. ترک سیگار باعث افزایش وزن می شود.
 7. از رفتن به باشگاه و انجام حرکات ورزشی هم غافل نشوید. ورزش می تواند ماهیچه های شما را تقویت کند و وزن شما را هم افزایش بدهد.

اگر قصد تزریق چربی در بخش های مختلف بدنتان را دارید، شما می توانید با مراجعه به کلینیک پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد تزریق چربی مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.    

امیر علوی
دوشنبه 3 دی 1397 - 15:29
بازدید : 5
برچسب‌ها : تزریق چربی,کلینیک پوست و مو,

تزریق چربی به واژن و فواید آن

>> تزریق چربی به واژن

همانقدر که سینه ها در زیبایی بدن خانم ها تاثیر زیادی می گذارند، بخش واژن هم از اهمیت زیادی برخوردار است. عدم رضایت از شکل و فرم واژن میتواند بخاطر مشکلات فیریکی، تغییرات مربوط به سن و همچنین شامل تغییراتی باشد که در اثر زایمان طبیعی بوجود آمده اند.   تزریق چربی به واژن   نارضایتی از واژن یا لابیا، تاثیر زیادی در احساسات و کیفیت زندگی ما میگذارد. تزریق چربی در واژن یکی از فرآیندهای مفید برای زیبایی و جوانسازی واژن است که به فرد کمک می کند تا به اندام جنسی ایده آل خود برسد.

>> آیا کاندید خوبی برای جوانسازی واژن هستید؟

بسیاری از خام ها تمایل دارند تا طاهر واژن آنها بهبود پیدا کند. بسیاری از خانم ها بعد از پشت سر گذاشتن مراحلی مثل زایمان طبیعی به دنبال جوانسازی واژن هستند تا لذت جنسی بیشتری ببرند.   تزریق چربی به واژن   همانطور که می دانید، واژن تاثیر زیادی در کیفیت زندگی زناشویی و لذت جنسی می گذارد. بعضی از خانم ها هم به طور طبیعی دارای واژن کوچکی هستند که از این واقعیت خیلی ناراضی هستند و خوشبختانه تزریق چربی راه خوب و مفیدی برای این دسته از افراد است.

>> جوانسازی واژن با تزریق چربی

در جوانسازی واژن با تزریق چربی از گرافت های چربی استفاده می شود تا واژن برآمدگی بیشتری داشته باشد و بزرگتر به نظر برسد. برای فرآیند جوانسازی واژن، چربی را میتوان از هر جایی از بدن استخراج کرد، سپس آن را از محتویات دیگر جدا کرد و بعد جراح با دقت و با تکنیک های مخصوصی، سرنگ حاوی سلول های چربی را به نقاط مشخص در ناحیه واژن تزریق می کند. درواقع چربی به لب های خارجی و بزرگ واژن تزریق می شود تا باعث برجسته تر شدن و صاف تر شدن لب های خارجی بشود. تزریق چربی، تاثیر خوبی در جوانسازی این ناحیه حساس از بدن دارد.

>> بهبود بیمار بعد از تزریق چربی در واژن

ریکاوری بعد از جوانسازی واژن معمولا خیلی سریع انجام می شود و بعد از تزریق چربی، مقداری تورم، بی حسی و یا افزایش حساسیت در ناحیه واژن بوجود می آید.

>> فواید و کاربردهای تزریق چربی به واژن

 1. تزریق چربی به واژن به عمل جراحی و بخیه نیازی ندارد
 2. باعث افزایش اعتماد به نفس خانم ها می شود
 3. نتایج ماندگاری را برای فرد به دنبال دارد
 4. تمام چین و چروک ها و جمع شدگی های بخش خارجی واژن برطرف می شود
 5. در بسیاری از موارد پوست واژن روشن تر می شود
 6. سایز لب های خارج واژن تغییر می کند و لب ها حجیم تر می شوند
 7. باعث تقارن لب های بزرگ واژن می شود
 8. واژن تنگ تر می شود (مخصوص خانم هایی است که بخاطر زایمان طبیعی، واژن گشادی دارند)
 9. میزان رضایت فرد از راوبط جنسی افزایش می باید
 10. تزریق چربی، افتادگی و شل شدگی پوست واژن را برطرف می کند
 11. تزرق چربی در زنهای مسن باعث جوانسازی ناحیه واژن می شود
 12. لاغری واژن برطرف می شود
 13. چربی هایی که تزریق می شوند، کاملا طبیعی هستند و از بدن خود فرد گرفته می شوند
 14. تزریق چربی در واژن نیازی به بیهوشی هم ندارد

>> چه آمادگی هایی قبل از تزریق چربی در واژن مورد نیاز است؟

 1. 2 هفته قبل از تزریق چربی از قرص های رقیق کننده خون استفاده نکنید
 2. 24 ساعت قبل از تزریق چربی فقط باید مایعات بنوشید
 3. تا چند هفته قبل از تزریق چربی از ویتامین E استفاده نکنید
 4. سیگار را هم باید کنار بگذارید
 5. الکل صرف نکنید
 6. 1 روز قبل از تزریق چربی، موهای زائد دیواره خارجی واژن را اصلاح کنید تا تداخلی با تزریق چربی نداشته باشند.

>> مراقبت های پس از عمل تزریق چربی به واژن

 1. حداقل 4 هفته (در بعضی از موارد، زمان بیشتری لازم است) بعد از تزریق چربی در واژن از برقراری رابطه جنسی خودداری کنید تا بافت واژن بتواند ترمیم بشود
 2. از انجام ورزش ها و فعالیت های شدید فیزیکی هم به مدت 4 هفته قبل از تزریق چربی خودداری کنید
 3. پس از تزریق چربی در واژن باید از داروهایتان به مطور مرتب استفاده کنید. داروهای تجویز شده برای شما شامل آنتی بیوتیک و دارویی برای کاهش کبودی و درد واژن است. آنتی بیوتیک ها هم برای جلوگیری از عفونت تجویز می شوند.
 4. دو روز بعد از تزریق چربی در واژن می توانید دوش بگیرید. تا 5 روز هم باید از آب تمیز و لرم برای شستشو استفاده کنید.
 5. تا چند هفته بغد از تزریق چربی نباید از تامپون استفاده کنید
 6. از مالش و ایجاد فشار به ناحیه واژن خودداری کنید.

>> محدودیت های تزریق چربی در واژن

 1. خانمهایی که عفونت دارند
 2. خانم های باردار
 3. خانم های شیرده
 4. خام هایی که بیماری خاصی دارند و داروهای رقیق کننده مصرف می کنند

>> عوارض احتمالی تزریق چربی به واژن

 1. تورم واژن
 2. کبودی واژن
 3. التهاب واژن

>> آیا بعد از تزریق چربی در واژن احساس درد می کنیم؟

بیماران بعد از تزریق چربی در واژن خود، به ندرت احساس درد می کنند. البته ممکن است بعد از ترمیم بافت های واژن، احساس فشار در این ناحیه داشته باشند. متخصص با تجویز دارو، دردهای شما را به خوبی کنترل می کند.

>> نتایج نهایی تزریق چربی واژن کی مشخص می شود؟

بلافاصله بعد از تزریق چربی در واژن، بیمار می تواند شامل تعییرات خاصی در ناحیه واژن خود باشد. نتایج نهایی در عرض چند ماه قابل مشاهده و بررسی هستند. زمانی که التهاب واژن بطور کامل بر برطرف بشود، نتایج نهایی هم مشخص می شوند.

>> درمان آتروفی واژن با تزریق چربی

آتروفی واژن به خشک شدن، باریک شدن و ایجاد التهاب در دیواره واژن گفته میشود. در اکثر موارد، آتروفی واژن به خاطر کاهش تولید استروژن در بدن بوجود می آید. آتروفی واژن بیشتر در خانم هایی بوجود می آید که یائسه شده اند. برای بسیاری از خانم ها، آتروفی واژن نه تنها روبط جنسی را دردناک می کند بلکه باعث بی اختیاری ادراری هم می شود. آتروفی واژن، نشانه و دلایل بسیار زیادی دارد. چندین روش برای درمان آتروفی واژن وجود دارد که تزریق چربی هم یکی از آنهاست. تزریق چربی در واژن میتواند آتروفی واژن را درمان کند زیرا تزرق چربی میتواند خشکی و باریک بودن لب های واژن را برطرف کند و باعث حفظ رطوبت و برجسته شدن لب های خارجی بشود. شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد تزریق چربی به گونه مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.  

 

جهت ورود به وبسایت کلینک پوست و مو رز بر رو لینک زیر کلیک نمایید

کلینیک پوست و مو رز

امیر علوی
دوشنبه 3 دی 1397 - 14:48
بازدید : 2
برچسب‌ها : تزریق چربی,کلینیک پوست و مو,

همه چیز درباره تزریق چربی به ران

>> تزریق چربی به ران

اگر دوست دارید فرم و شکل پایین تنه خود را تغییر بدهید، روش های زیادی برای ایجاد این تغییر پیش روی تان دارید. تحقیقات ثابت کرده است که ورزش در اکثر افراد تاثیر خوبی نداشته است و نمی تواند تغییراتی را که شما دوس دارید را برایتان به دنبال داشته باشد.   تزریق چربی به ران   تکنیک های جراحی زیبایی روز به روز پیشرفت زیادی می کنند و شما را به اهدافتان می رسانند. تزریق چربی به ران هم یکی از تکنیک هایی است که می تواند برای ران های شما تغییرات لذت بخشی را به دنبال داشته باشد.

>> فرآیند تزریق چربی به ران

اگر ران شما فرم خوبی داشته باشد، کل پاهای شما زیباتر نشان داده می شوند. کاهش قابلیت انعطاف پذیری پوست ران و یا کاهش وزن شدید باعث می شود تا ران ها فرم خوبی نداشته باشند.   تزریق چربی به ران   تزرق چربی باعث تغییر بافت های ران می شود و با افزایش حجم چربی در این ناحیه، ران و پاهایی سفت تر و خوش فرم تر بوجود می آیند. برجسته سازی ران هم در افرادی که به طور ژنتیکی یا در اثر کاهش وزن ران های لاغری دارند، یکی از مزیت های تزریق چربی برای ران ها محسوب می شود.

>> تزریق چربی از شکم به ران

تزریق چربی از شکم به ران مختص افرادی است که در ناحیه شکمی خود دارای چربی های موضعی هستند. انتقال چربی از شکم به ران با سلول های چربی زنده انجام می شود و از هیچ مواد مصنوعی و خارجی برای انتقال به ران استفاده نمی شود. در اولین مرحله، چربی ها به آرامی با کمک لوله های کوچک از شکم برداشته می شوند. در مرحله بعد، چربی های بدست آمده برای خالص سازی آماده می شوند و سلول های چربی زنده از دیگر بافت های اضافه جدا می شوند. در آخر، سلول های چربی خالص و زنده به ران ها تزریق می شوند. تزریق چربی به ران شامل چند تزریق کوچک است که در نقاط مختلفی از ران صورت می گیرد.

>> فواید تزریق چربی به ران

برجسته سازی طبیعی ران فواید زیادی را به دنبال دارد. بعضی از فواید استفاده از چربی برای بزرگتر کردن و تغییر شکل ران عبارت است از:

 1. در حین تزریق چربی به ران، جنس چربی های استخراج شده با سلول های چربی های کمی که در این ناحیه وجود دارد کاملا مشابه است
 2. استفاده از چربی های طبیعی برای ران باعث می شود که احتمال ایجاد عوارض جانبی در اثر ورود مواد خارجی به ران از بین برود
 3. تزریق چربی به ران با برداشت و کاهش چربی های موضعی از بخش هایی مثل شکم و باسن همراه است
 4. تکنیک پیشرفته تزریق چربی به ران به برش کوچکتری برای استخراج چربی ها نیاز دارد
 5. با بکار گیری تکنیک پیشرفته لیپوماتیک، اسکار کمتری در نواحی اهدا کننده چربی بوجود می آید

>> تزریق چربی در جلو و دو طرف ران به منظور رفع مشکلات ناشی از لیپوساکشن

گاهی اوقات بیمارانی که برای رفع چربی های موضعی خود لیپوساکشن انجام میدهند، از نتایج لیپوساکشن اصلا راضی نیستند زیرا چربی های مفید بدن هم برداشته می شوند و در نهایت آن بخش از بدن بسیار لاغر بنظر می رسد و با سایر اندام های بدن بیمار هیچ تناسبی ندارد. لیپوساکشن ران هم در بعضی از موارد باعث می شود که ران فرم نامناسبی داشته باشند. لیپوساکشن فقط استخراج چربی نیست بلکه متخصص باید مواظب باشد تا آسیبی به رگ های خونی، بافت ها و ساختارهای دیگر بدن وارد نشود. لیپوساکشن ناموفق باعث ایجاد برآمدگی ها و فرورفتگی های زیادی در سطح خارجی و جلوی ران ها می شود. خوشبختانه، این مشکلات را میتوان با تزریق چربی در ران حل کرد. برای تزریق چربی در ران از اندامی که دارای چربی های موضعی و بیشتری باشد، چربی گرفته می شود و به بخش هایی از ران که فرورفتگی دارد تزریق می شود. تزریق چربی فواید زیادی را برای بیمار به دنبال دارد و پوست ران را صاف و بدون هیچ گونه فرورفتگی و برآمدگی می کند. نوع تکنیک متخصص هم نقش مهمی در موفقیت آمیز بودن این فرآیند دارد.

>> عوارض و اثرات جانبی تزریق چربی در ران

 1. کبودی ران
 2. تورم شدید ران
 3. درد شدید در ناحیه ران و اطراف آن

>> بهبود بیمار بعد از تزریق چربی در ران

بلافاصله بعد از تزریق چربی در ران، عوارضی مثل تورم و کبودی در ران و بخش هایی از بدن که از آن چربی استخراج شده است بوجود می آید. این اثرات جانبی کوتاه مدت هستند. هر نوع احساس درد و جراحت را می توان با تجویز دارو برطرف کرد و اکثر کسانی که تزریق چربی در ران خود داشته اند بعد از 7 تا 10 روز، برای رفتن به سرکار مشکلی ندارند. با اینکه بعد از 10 روز بیمار قادر به انجام فعالیت های روزمره خود است ولی بعضی از فعالیت ها میتواند به ران ها یا بخش هایی که چربی استخراج شده اند، فشار زیادی را وارد کند؛ مثل بلند کردن وسایل سنگین، ورزش های شدید که از انجام این فعالیت ها باید تا چند هفته خودداری کنید تا به روند بهبود خودتان سرعت ببخشید و احتمال بروز هر مشکل دیگری را هم کاهش داده باشید.

>> برای تزریق چربی در ران، بیمار باید چه شرایطی داشته باشد ؟

اگر

 1. سالم هستید
 2. پوست سفتی دارید
 3. توقعاتتان معقولانه است

شاید کاندید خوبی برای تزریق چربی در ران باشید. اگر بطور ژنتیکی چربی های زیادی در ران هایتان ندارید و یا بخاطر کاهش وزن حجم زیادی از چربی های ران خودتان را از دست داده اید، می توانید برای تزریق چربی درران اقدام کنید. باید در بخش هایی از بدن خود دارای چربی های موضعی باشد تا متخصص بتواند برای بزرگتر کردن ران از آنها استفاده کند. بسیاری از افراد تمام شرایط لازم را دارند ولی در بدن آنها چربی موضعی وجود ندارد؛ در این شرایط انجام عمل تزریق چربی توسط متخصص با مهارت شاید بتواند باعث موفقیت عمل تزریق چربی در ران بشود. اگر هنوز هم مطمئن نیستید که کادید مناسبی برای تزریق چربی محسوب می شوید یا خیر؛ با متخصص در این مورد صحبت کنید. شما می توانید با مراجعه به کلینیک پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد تزریق چربی در ران مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره 02144067005 تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

جهت ورود به وبسایت کلینک پوست و مو رز بر رو لینک زیر کلیک نمایید

کلینیک پوست و مو رز

امیر علوی
دوشنبه 3 دی 1397 - 14:00
بازدید : 4
برچسب‌ها : تزریق چربی,کلینیک پوست و مو,

سن مناسب برای تزریق چربی

>> سن مناسب برای تزریق چربی

تقریبا دو دهه است که تزریق چربی طرفداران زیادی پیدا کرده است. اولین فرآیند تزریق چربی در سال 1890 انجام شده است. امروزه هزاران زن و مرد تزریق چربی را به دلیل طبیعی بودن نتایج آن نسبت به انواع فیلرهای پوستی، ژل ها یا ایمپلنت ها ترجیح می دهند. برای تزریق چربی از چربی های باسن یا ران استفاده می شود و با خالص سازی چربی ها می توان آنها را به سینه ها، صورت یا هر جای دیگری از بدن که بیمار میخواهد حجم آن بیشتر بشود و پرتر نشان بدهد تزریق کرد.   سن مناسب برای تزریق چربی   یکی از دلایلی که تزریق چربی طرفداران زیادی دارد این است که خطر خاصی برای بیمار به دنبال ندارد. علاوه بار این، متخصص ها و بیماران هم از نتایج آن رضایت دارند. ماندگاری بالا و روش غیر تهاجمی آن هم به طرفداران این فرآیند افزوده است. آیا شما هم تزریق چربی را به ایمپلنت سینه یا تزریق فیلرهای پوستی ترجیح می دهید؟ به نظر شما در چه سنی می توان برای تزریق چربی اقدام کرد؟

 

سن مناسب برای تزریق چربی

 

>> بهترین سن برای تزریق چربی کدام است؟

اگر بخواهیم به طور کلی بگوییم، تزریق چربی برای زنها و مردهای بالغ در همه رینج های سنی مناسب است. در واقع افراد 18 تا 79 ساله می توانند چربی تزریق کنند و از منافع آن بهره مند بشوند. شما کاندید خوبی برای تزریق چربی هستید اگر سالم هستید، سیگار نمی کشید و بیماری خاصی هم ندارید که باعث بشود دوره ریکاوری شما طولانی تر بشود. یکی از نگرانی ها و مشکلات تزریق چربی این است که پوست انسان با افزایش سن قابلیت ارتجاعی خود را از دست می دهد و وقتی چربی از ران و باسن برداشته می شود، ممکن است پوست نتواند به حالت اول خود برگردد و جمع تر بشود. البته در بسیاری از موارد، پوست می تواند به حالت قبل برگردد و بخش های اهدا کننده چربی هم جمع و جور تر به نظر می رسند. برای اینکه مفهوم سن مناسب برای تزریق چربی را بهتر متوجه بشوید برای شما چند تا مثال می زنیم؛ مثلا در بین بیمارانی که برای تزریق چربی به کلینیک مراجعه می کنند، دختران 15 ساله هم خواستار تزریق چربی به سینه هستند. متخصص بعد از صخبت با این دختران نوجوان به آنها می گوید که سن آنها برای تزریق چربی مناسب نیست زیرا 15 سال، سن رشد محسوب می شود و تزریق چربی در این سن مشکلاتی را برای فرد بوجود می آورد؛ مثلا اندام های بدن نمی توانند به خوبی رشد کنند. در بین بیماران، پیرزن ها و پیرمردهایی بوده اند که برای برای تزریق چربی در صورت و سایر بخش های بدن به کلینیک مراجعه می کنند؛ افراد 90 ساله کاندید خوبی برای تزریق چربی به شما نمی آیند زیرا قبلیت انعطاف پذیری پوست آنها از بین رفته است. علاوه بر این در افرادی که بالای 80 سال سن دارند، تزریق چربی با عوارض زیادی همراه است.

>> سن مناسب برای تزریق چربی در اندام های مختلف بدن

>>> تزریق چربی درسینه

سن مناسب: بالای 18 سال

تزریق چربی به سینه ها یک راه طبیعی برای افزایش سایز سینه ها است. تزریق چربی به سینه ها به کاهش اثرات جانبی ناشی از ایمپلنت سینه مثل مشکلات کپسولی، چرخش ایمپلنت ها و سوراخ شدن ایمپلنت ها کمک می کند. کاندیدهای ایده آل برای برجسته سازی سینه ها بین 18 تا 70 سال سن دارند. اگر تمایل دارید که عدم تقارن سینه هایتان را برطرف کنید، سینه هایتان را به طورر طبیعی پرتر کنید یا اینکه می خواهید شکل سینه ها را تغییر بدهید، این روش برای شما مناسب است.

>>> تزریق چربی در صورت

سن مناسب: بالای 30 سال

تزریق چربی به منظور بازسازی و طراحی صورت یکی از فرآیندهایی است که به سرعت رو به افزایش است. تزریق چربی به صورت به از بین بردن یا کاهش اثرات پیری به بیمار کمک زیادی می کند. در طراحی صورت از چربی های خود بیمار استفاده می شود و این چربی ها می توانند باعث افزایش حجم، کاهش چین و چروک ها بشوند و به از بین بردن خطوط هم کمک کنند. طراحی صورت بیشتر برای افرادی کاربرد دارد که 30 سال یا بیشتر دارند. صورت در این سن شروع به کاهش ذخایر چربی خود می کند و در نتیجه بخش زیادی از چربی ها کم کم از بین می روند. با تزریق چربی، حجم از دست رفته دوباره به صورت برمی گردد و برای کسانی که به دنبال جایگزینی برای فیلرهای پوستی هستند، تزریق چربی کاملا ایده آل است. تزریق چربی در صورت شامل تزریق چربی در لب ها، گونه، پیشانی، زیر چشم و غیره می شود. افراد بالای 18 سال بیشتر برای برجسته سازی لب و گونه های خود اقدام به تزریق چربی می کنند.

>>> تزریق چربی در باسن

سن مناسب: بالای 18 سال

تزریق چربی به باسن هم مثل تزرق چربی به سینه، بسیار پرطرفدار است. تزریق چربی در باسن مخصوص خانم هایی است که می خواهند به انحنای اندام خود بیافزایند. تزریق چربی در باسن کاملا انتخابی است و بخاطر همین در بیمارانی انجام می شود که 18 سال به بالا باشند. تزریق چربی در باسن به افراد نوجوان و خیلی جوان نمی شود چون بدن آنها دائم در حال تغییر است. جدا از این، فقط افراد سالم می توانند برای تزریق چربی در باسن  افدام کنند. کاندید مناسب برای تزریق چربی در باسن باید ذخایر چربی موضعی خوبی برای انتقال به باسن داشته باشد.

>>> تزریق چربی در دست

سن مناسب : بالای 40 سال

تزریق چربی در دست بیشتر برای افراد مسنی به کار می رود که بر اثر افزایش سن، حجم زیادی از چربی های دستانشان از بین رفته است. دستی که حجم زیادی چربی را از دست بدهد، بسیار پیر و و پر از چین و چروک می شود. تزریق چربی می تواند آثار پیری دستها را به خوبی پوشش بدهد و دستانی جوانتر و زیباتر را برای شما فراهم کند.

>>> تزریق چربی در پا 

سن مناسب: بالای 20 سال

کسانی که ساق پای لاغری دارند و می خواهند اندامشان به تعادل بیشتری برسد، می توانند برای تزریق چربی اقدام کنند. تزریق چربی در پاها بیشتر برای افراد رینج 20 سال مناسب است. برای تزریق چربی در ساق پا میتوان از نزیک ترین جا یعنی ران هم چربی گرفت. نکته آخر : اگر قصد تزریق چربی در بخش های مختلف بدنتان را دارید، شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد تزریق چربی مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره 02144067005 تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.      

 

جهت ورود به وبسایت کلینک پوست و مو رز بر رو لینک زیر کلیک نمایید

کلینیک پوست و مو رز

امیر علوی
دوشنبه 3 دی 1397 - 13:16
بازدید : 4
برچسب‌ها : تزریق چربی,کلینیک پوست و مو,

زمان خوابیدن ورم بعد از تزریق چربی

>> تورم بعد از تزریق چربی

داشتن تجربه ای خوب از تزریق چربی و دوره ریکاوری آن جزو مهم ترین مسائلی است که ما در کلینیک تخصصی پوست و مو رز به آن اهمیت می دهیم. هدف ما در این کلینیک، فراهم کردن یک عمل جراحی با کیفیت بالا و با یک دوره ریکاوری سریع برای بیمار است. دوره ریکاوری بعد از تزریق چربی همیشه با مقداری تورم و کبودی همراه خواهد بود. درجه تورم به نحوه تزریق چربی، وسعت و حجم تزریق چربی و عملکرد طبیعی بدن خود بیمار بستگی دارد.     خوابیدن ورم بعد از تزریق چربی   ما در کلینیک تخصصی پوست و مو رز تلاش می کنیم تا میزان تورم بعد از تزریق چربی را با تکنیک بسیار دقیقی کنترل کنیم و در طول تزریق چربی و بعد از آن از کرم آرنیکا در بخش های مورد نظر صورت و بدن بیمار استفاده کنیم. بعد از تزریق چربی هم می توانید در خانه از کرم آرنیکا بر روی نقاطی که تزریق چربی داشته اید به راحتی استفاده کنید.   خوابیدن ورم بعد از تزریق چربی   هفته های اول بعد از تزریق چربی، بیمار شاهد تغییرات سریعی در صورت و بدن خودش است که یکی از این تغییرات افزایش میزان تورم در نقاط مورد نظر است و بعد از گذراندن دوره ای نسبتا طولانی، شاهد کاهش میزان تورم است. تورم، چند ماه بعد از تزریق چربی برطرف می شود و سرعت بهبود  بسیار پایین است و حتی بعضی از بیماران احساس می کنند که یک سال طول می کشد تا تورم کاملا برطرف بشود و نقاطی که تزرریق چربی داشته اند، نرمال بنظر برسند.

>> تغییرات بیمار از نظر میزان تورم در طول هفته های اول و دوم

>>> هفته اول

در هفته اول، شاهد تورم بسیار زیادی خواهید بود؛ هم در بخشی که چربی تزریق کرده اید و هم در بخش هایی که از آن چربی گرفته اید. در هفته اول، ماساژ پوست به آرامی می تواند میزان تورم را کاهش بدهد. شما می توانید برای کاهش تورم از کمپرس سرد مثل یخ هم در بخش های مورد نظر استفاده کنید.

>>> هفته دوم

در روزهای هفتم تا دهم بعد از تزریق چربی، شاهد کاهش میزان تورم خواهید بود. در هفته دوم، هنوز هم مقداری تورم در بخش های مورد نظر وجود دارد.

>> تورم در بخش های اهدا کننده چربی

در بخش های اهدا کننده چربی که از آنها چربی های لازم برای تزریق را استخراج کرده اید، باید از گن یا باند برای جلوگیری از تجمع خون یا مایعات بدن در زیر پوست استفاده کنید. در مواردی که چربی زیادی از بخش های اهدا کننده گرفته شده باشد، مایعات جمع شده در زیر پوست باید از بدن تخلیه بشوند. بیماران در هفته های دوم و سوم، شاهد کاهش میزان تورم در بخش های اهدا کننده چربی خود خواهند بود.

>> تاثیر سبک زندگی در کاهش تورم بعد از تزریق چربی

سبک زندگی شما هم تاثیر زیادی بر کیفیت و سرعت دوره ریکاوری شما بعد از تزریق چربی می گذارد. بیمارانی که رژیم غذایی آنها حاوی مواد مغذی باشد، به طور منظم ورزش می کنند، سیگار نمی کشند و همچنین وزن ایده آلی هم دارند، قطعا به سرعت خوب خواهند شد. بسیاری از مکمل ها و حتی مصرف الکل، دارای اثرات ضد انعقاد خون هستند و باعث روان شدن بیشتر جریان خون در بدن می شوند و در نتیجه، میزان تورم افزایش می یابد و ما به شما پیشنهاد می دهیم که حداقل تا دو هفته قبل از جراحی، از هیچ مکملی بعد از تزریق چربی استفاده نکنید و از مصرف الکل و همچنین سیگار خودداری بفرمایید. 48 ساعت بعد از تزریق چربی می توانید از مکمل ها استفاده کنید. لیست داروها و مکمل هایی که می تواند باعث افزایش میزان تورم بشوند، عبارتند از:

 1. ایبوپروفن
 2. آسپیرین
 3. موترین
 4. ناپروکسن
 5. ویتامین E

بیمارانی که می خواهند سرعت دوره ریکاوری آنها افزایش پیدا کند و از میزان تورم آنها هر چه سریع تر کاسته بشود، می توانند با متخصص های کلینیک تخصصی پوست و مو رز مشورت کنند.

>> نحوه خوابیدن بعد از تزریق چربی و تاثیر آن بر روی تورم

برای اینکه سریعتر بهبود پیدا کنید و از میزان تورم بعد از تزریق چربی هم کاسته شود، به شما پیشنهاد می کنیم که هنگام خواب سرتان را با کمک 1 الی 2 بالش جوری تنظیم کنید که به بخشی که چربی تزریق کرده اید، فشاری در حین خواب وارد نشود. خواب هم فاکتور مهمی برای ریکاوری سریع تر بیمار است و استراحت مناسب بیمار می تواند نقش موثری در کاهش تورم بعد تزریق چربی داشته باشد.

>> تورم بعد از تزریق چربی در سینه

فرآیند لیپوساکشن باعث تجمع مایعات در بدن می شود و مایعات بدن هم به سمت پایین بدن جریان می یابند. بعد از تزریق چربی در سینه، احتمالا تا یک هفته شاهد مقداری تورم در پاها، زانوها و قوزک پاهایتان هستید زیرا مایعات در بدن پخش می شوند. میزان تورم در بعضی از بیماران، بعد از مدت بسیار طولانی کاهش می یابد. گن و یا پوشیدن لباس های بسیار تنگ می تواند به شما در کاهش تورم در سینه ها و سایر اعضای بدن کمک زیادی کند. یکی دیگر از مواردی که می تواند از ایجاد تورم در پاها جلوگیری کند، قرار دادن بالش در زیر پاها در هنگام خواب است. در کل، تورم بعد از تزریق چربی دوره خاصی دارد و شما باید صبور باشید.

>> تورم بعد از تزریق چربی در صورت

تورم و کبودی بعد از تزریق چربی در صورت، بعد از 2 هفته از بین می رود. در هفته دوم، از میزان تورم صورت به قدری کاسته می شود که بیمار با مقداری آرایش می تواند به راحتی به بیرون از منزل برود. بیمارانی که سابقه تزریق چربی در صورت خود داشته اند، شاهد کاهش تدریجی تورم در طول چند هفته بوده اند.

>> چه زمانی بعد از تزریق چربی می توانیم در محیط کاری خود حضور پیدا کنیم ؟

اکثر بیماران به محض اینکه از میزان تورم صورتشان کاسته بشود، در محیط های کاری خود حضور می یابند. حدودا 1 الی 2 هفته بعد از تزریق چربی می توانید به بیرون از منزل بروید.

>> چه زمانی بعد از تزریق می توانیم تمرینات ورزشی را انجام بدهیم ؟

اکثر متخصص ها توصیه می کنند که حداقل تا 4 ساعت بعد از تزریق چربی از فعالیت های فیزیکی خودداری کنید. زمانی می توانید تمرینات ورزشی را انجام بدهید که از میزان تورم کاسته شده باشد. شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد تورم بعد از تزریق چربی مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره 02144067005 تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.
 

  جهت ورود به وبسابت کلینیک پوست و مو رز بر روی ادرس زیر کلیک کنید

https://rozclinic.com
امیر علوی
دوشنبه 19 آذر 1397 - 18:35
بازدید : 5
برچسب‌ها : تزریق چربی,کلینیک پوست و مو,

تزریق چربی در گونه و میزان ماندگاری آن

>> تزریق چربی در گونه

گونه ها، نقش مهمی در زیبایی و تقارن صورت انسانها دارند. اگرچه در هر فرهنگی، زیبایی گونه ها معنای متفاوتی دارد ولی در بیشتر فرهنگ ها، گونه برجسته بسیار جذاب است. کوچک بودن گونه ها می تواند فرد را خسته، ناراحت یا مریض نشان بدهد. بعضی از افرادی که خوش شانس هستند با گونه های پر و برجسته ای متولد می شوند ولی بقیه این خصوصیت را به طور طبیعی ندارند و گونه کوچکی دارند. شکل گونه ها حتی روی شکل چشم ها و نحوه خنده فرد هم تاثیر زیادی می گذارند.   تزریق چربی در گونه   افزایش سن فاکتوری است که حتی در کسانی که به طور طبیعی دارای گونه های برجسته هستند، به مرور زمان باعث کاهش حجم گونه ها می شود. تزریق چربی در گونه می تواند حجم چربی های از دست رفته را در گونه جایگزین کند و یا حتی باعث بشود در کسانی که استخوان گونه هایشان برجسته نیست هم بتوانند صاحب گونه های برجسته ای بشوند. تزریق چربی در گونه به طور طبیعی باعث لیفت گونه هم می شود.

>> فواید تزریق چربی در گونه 

 1. طراحی حرفه ای صورت
 2. تصحیح عدم تقارن صورت و متعادل سازی چهره
 3. ایجاد گونه هایی برجسته
 4. جوانسازی صورت و رفع آثار پیری
 5. رفع هر گونه اسکار آکنه
 6. بازسازی بافت گونه

 

تزریق چربی در گونه

 

>> آمادگی برای تزریق چربی در گونه

برای آمادگی برای تزریق چربی در گونه:

 1. باید یک سری آزمایش های خاصی را تحت نظر متخصص ااجام بدهید
 2. از داروهایی که متخصص برایتان تجویز می کند استفاده کنید
 3. از مصرف بعضی از داروها (مثل آسپرین) خودداری کنید
 4. سیگار را ترک کنید
 5. از مکمل های گیاهی استفاده نکنید
 6.  نوشیدنی های الکلی هم مصرف نکنید

>> فرآیند تزریق چربی در گونه

در تکنیک تزریق چربی برای گونه ها از لوله کانولای کوچک و تمیزی برای برداشت چربی از سایر بخش های بدن بیمار استفاده می شود که معمولا شامل شکم، ران و باسن می شود. چربی ها قبل از تزریق به گونه ها، خالص سازی می شوند و حجم کمی از چربی با سرنگ کوچک به گونه ها تزریق می شود. در این تکنیک از بی حسی موضعی هم استفاده می شود تا میزان راحتی بیمار در حین تزریق چربی چند برابر بشود. تزریق چربی در گونه هم برای مردها انجام می شود و هم برای زنها.

>> آیا تزریق چربی در گونه مردان با زنان متفاوت است؟

در مردها حجم بسیار کمتری از چربی برای گونه ها تزریق می شود تا حالت گونه ها زنانه نشوند؛ در واقع، تزریق چربی در مردان باید با خصوصیات مردانه صورت آنها هماهنگ باشد. تزریق چربی در گونه های مردان متناسب با سن آنها انجام می شود. از مردانی که سن زیادی دارند، درخواست می شود تا عکس جوانی خود را همراه خود بیاورند تا متخصص با دیدن عکس ها، میزان چربی که می خواهد در گونه های این فرد تزریق کند را مشخص کند.

>> آیا با افزایش یا کاهش وزن بر روی نتایج تزریق چربی در گونه تاثیر می گذارد؟

یکی از شرایط کاندیدهای مناسب برای تزریق چربی در گونه این است که افرادی که وزن ثابتی ندارند و ممکن است بعد از تزریق چربی بیش از حد چاق و یا لاغر بشوند، نباید اقدام به تزریق چربی کنند.

>> آیا بعد از تزریق چربی در گونه، پوست صورت هم تغییر می کند؟

تزریق چربی باعث بهبود کیفیت و وضعیت پوست صورت هم می شود مثلا پوست را نرم و لطیف می کند ولی برای دیدن تغییرات در سطح پوست صورت باید صبور باشید زیرا 6 ماه طول می کشد تا بتوانید آثار آن را ببینید. بعد از تزریق چربی در گونه، حتی چین و چروک های صورت هم برطرف می شوند و رنگ و ساختار پوست هم بهبود پیدا می کند. در واقع، تزریق چربی تمام ابعاد پوست را جوان تر می سازد. بیمارانی که پوست شلی دارند هم می توانند شاهد سفت تر شدن پوستشان بعد از تزریق چربی باشند.

>> دستورالعمل هایی برای مراقبت بیشتر از پوست بعد از تزریق چربی در گونه

 1. رژیم غذایی شما باید فاقد نمک باشد تا میزان تورم بعد از تزریق چربی افزایش پیدا نکند
 2. از انجام فعالیت های خسته کننده و حتی خم شدن خودداری کنید
 3. استفاده از یخ در کاهش تورم نقش بسیار چشم گیری دارد
 4. از عینک ضد آفتاب مشکی برای چند هفته اول بعد از تزریق چربی استفاده کنید
 5. حتما از کرم ضد آفتاب مناسب استفاده کنید

>> چگونه تزریق چربی در گونه می تواند باعث جوانسازی صورت بشود؟

تزریق چربی در گونه جدا از تغییراتی که در گونه ها به دنبال دارد، باعث بالا بردن ابروها و چشم ها هم می شود که همگی اینها در کنار هم به جوانسازی صورت بیمار کمک زیادی می کنند. همانطور که می دانید، امروزه روش های مختلفی برای جوانسازی صورت وجود دارد ولی تزریق چربی از بین این همه روش در اولویت قرار دارد؛ دلیل اولویت تزریق چربی بخاطر نتایج بعد از تزریق آن است که به صورت کاملا طبیعی، چهره فرد را تغییر می دهد و بیمار جوان تر از قبل به نظر می رسد.

>> میزان ماندگاری تزریق چربی در گونه

اگر تزریق چربی در گونه با دستان متخصص خوب و با تجربه ای انجام بشود، نتایج موثر و بادوامی را برای شما به دنبال خواهد داشت. اگر متخصص شما میگوید که تزریق چربی ماندگاری زیادی ندارد، بخاطر این است که آن متخصص نمی تواند نتایج ماندگاری را برای تزریق چربی شما فراهم کند. وقتی به سلول های های چربی جدید خون رسانی بشود، نتایج تزریق چربی کم کم خودش را در صورت شما نشان می دهد؛ احتمالا 6 ماه طول می کشد تا بتوانید شاهد برجسته تر شدن گونه هایتان باشید. تزریق چربی در گونه می تواند تا چندین سال ماندگاری داشته باشد.

>> عوارض تزریق چربی در گونه

 1. عفونت
 2. خونریزی
 3. عوارض بی حسی
 4. تغییر رنگ پوست
 5. ایجاد کیست و توده در زیر پوست
 6. عدم تقارن دو طرف صورت
 7. هماتوما
 8. تجمع مایعات در بدن

>> کاندیدهای مناسب برای تزریق چربی در گونه

 1. فردی که در اثر افزایش سن دچار کاهش حجم گونه های خود می شود
 2. فردی که به طور طبیعی گونه های کوچکی دارد و یا اصلا گونه ندارد
شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد تزریق چربی به گونه مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره 02144067005 تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

  جهت ورود به وبسابت کلینیک پوست و مو رز بر روی ادرس زیر کلیک کنید

امیر علوی
دوشنبه 19 آذر 1397 - 17:28
بازدید : 2
برچسب‌ها : تزریق چربی,کلینیک پوست و مو,

تزریق چربی برای کدام ناحیه مناسب می باشد ؟

>> تزریق چربی برای کدام ناحیه مناسب می باشد ؟

تزریق چربی به فرآیندی گفته می شود که حجم قابل توجهی از چربی های از دست رفته در بخش های مختلفی از صورت و بدن بیمار را می توان به او باز گرداند و نشانه های پیری و کهولت سن مثل چین و چروک را هم می توان از بین برد. با تزریق چربی می توانید به زیبایی بخش های مختلفی بدنتان بیافزایید و در عین حال هم از شر چربی های ناخواسته و اضافه در سایر قسمت های بدنتان خلاص شوید.

 

تزریق چربی برای کدام ناحیه مناسب می باشد

 

>> چه زمانی باید برای تزریق چربی اقدام کرد؟

یکی از اثراتی که پیری و افزایش سن بر بدن می گذارد، کاهش تدریجی حجم بافت ها در بسیاری از بخش های بدن است؛ چه صورت، سینه و باسن باشد و چه دستها و پاها که می تواند سن شما را حتی بیشتر هم نشان بدهد. دسته ای دیگر از افراد هم در سنین جوانی و به دلایل مختلف در بخش هایی از بدن خود حجم زیادی از چربی را از دست می دهند و دسته ای دیگر هم به طور طبیعی ذخایر چربی کمتری در بخش های خاصی از صورت و بدن خود دارند؛   تزریق چربی برای کدام ناحیه   مثلا لب های باریکی دارند و یا سینه های کوچکی دارند. همگی این افراد می توانند با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصان ما در زمینه تزریق چربی مشورت نمایند.

>> تزریق چربی برای کدام نواحی بدن مناسب است؟

کاهش حجم سلول های چربی، پدیده ای کاملا طبیعی است و روش های مختلفی برای افزایش حجم بخش های مختلف بدن وجود دارد؛ از فیلرهای مصنوعی و ایمپلنت گرفته تا تزریق چربی. تزریق چربی با توجه به مزایای خود، طرفداران بیشتری نسبت به بقیه روش ها دارد. اولین و مهم ترین نکته ای که باید بدانید این است که سلول های چربی های لازم برای تزریق از مواد مصنوعی تشکیل نشده اند و یا از بدن حیوان خاصی گرفته نشده اند و فقط از بدن خود شما گرفته می شوند؛ پس بدن شما به هیچ وجه چربی خودش را پس نمی زند. نکته دوم این است که وقتی در بخش های مورد نظرتان چربی به اندازه کافی دریافت شود، ناخودآگاه پوست صاف و بدون چین و چروک و تا حدودی برجسته می شود که نشان دهنده نتایج طبیعی و بلند مدت تزریق چربی است. تزریق چربی را می توانید برای همه ی بخش های بدنتان انجام بدهید؛ در هر جایی از بدنتان که دوس دارید در عین برطرف شدن چین و چروک، برجسته تر هم بنظر برسد. در بین بیماران؛  تزریق چربی در سینه، باسن، گونه، لب و دستها طرفداران بیشتری نسبت به بقیه بخش های بدن دارد.

1- تزریق چربی به سینه

اگر به دنبال این هستید که سایز سینه هایتان را حدودا یک سایز افزایش بدهید، تزریق چربی مناسب شماست. برای افزایش یک سایز به سینه ها، تزریق چربی عملکرد بهتری نسبت به ایمپلنت دارد. تزریق چربی می تواند ایرادهای بخش های مختلف سینه ها را هم برطرف کند؛ مثلا می تواند قسمت بالای سینه ها را پرتر کند و یا اینکه بخش داخلی و شکاف بین سینه ها را برجسته تر کند. برای تزریق چربی به سینه می توانید از چربی های زائد ران، شکم، بازو و یا حتی پشت بدنتان استفاده کنید. البته تزریق چربی به سینه به شرطی برای شما انجام می شود که در یکی یا در چند تا از بخش های نام برده شده دارای سلول های چربی زیادی باشید و اگر دارای حجم مشخصی از سلول های چربی نباشید، به احتمال زیاد از ایمپلنت برای افزایش حجم سینه هایتان استفاده می شود.

2- تزریق چربی به باسن

تزریق چربی به باسن به عنوان "لیفت باسن برزیلی" هم در بین عموم شناخته می شود. تزریق چربی به باسن می تواند باسن را بزرگتر کند و حتی زاویه قرار گیری باسن را هم بالاتر ببرد و ظاهری جوان تر را برای شما فراهم کند. معمولا از بین بخش های مختلف بدن بیشتر از سلول های چربی شکم استفاده می شود زیرا باسن به حجم قابل توجهی از چربی نیاز دارد تا بزرگتر به نظر برسد و حتی در موارد زیادی از چندین بخش باید چربی را استخراج نمود.

3- تزریق چربی به صورت

یکی از بخش هایی که اگر از تعداد سلول های چربی آن کاسته شود فرد سریع متوجه آن می شود، صورت است. به مرور زمان، از حجم چربی هایی که باعث پرتر و جوان تر نشان دادن صورتتان می شوند کاسته می شود. از بین رفتن چربی در صورت در بخش هایی مثل اطراف چشم ها، گونه ها و فک بیشتر از سایر بخش ها به چشم می آید. تزریق چربی در صورت به منظور پرتر کردن گونه ها، پیشانی، لب ها و سایر بخش های صورت بکار می رود.

4- تزریق چربی در دستها و پاها

اگر صورت شما با افزایش سن تغییری نکند، آثار پیری و افزایش سن صد در صد در دستهایتان مشخص می شود. با افزایش سن، پوست پشت دستها شروع به لاغر شدن می کند و تمام استخوان ها، رگ ها و زرد پی آن مشخص می شود و چین و چروک های زیادی هم در روی پوست دست بوجود می آید. چربی های اضافه از سایر بخش های بدن گرفته می شود و با تزریق بر روی پوست دست باعث جوانسازی دستها می شود. همین فرآیند را می توان برای پاهای شما هم انجام داد و چربی از دست رفته در پاها را می توان به راحتی جایگزین کرد.

>> آیا کاندید خوبی برای انتقال چربی هستید؟

هر کسی که از کاهش چربی در بخش های مختلفی از بدن خود رنج می برد، می تواند کاندید خوبی برای فرآیند تزریق چربی باشد. اگر می خواهید بدانید که کاندید مناسبی برای پیوند چربی هستید، باید شرایط و ملاک های زیر را داشته باشید:

 1. شما باید چربی های اضافه در بدتان داشته باشید تا با لیپوساکشن از بدن شما استخراج و پاکسازی بشوند و در نهایت دوباره در بدنتان تزریق شوند.
 2. توقعات واقع بینانه ای از نتایج تزریق چربی دارید و به خوبی می فهمید که برای رسیدن به نتایج ایده آل، ممکن است به چند جلسه تزریق چربی نیاز داشته باشید.
 3. شما می خواهید یکی از بخش های بدنتان پرتر و برجسته تر بشود و در عین حال هم از حجم چربی های موجود در بخش دیگری از بدنتان کاسته بشود.
 4. و در نهایت برای اینکه کاندید خوبی باشید، باید بدن سالمی داشته باشید.

>> چه کسانی برای تزریق چربی مناسب نیستند؟

 1. افراد خیلی لاغر
 2. افراد سیگاری
 3. کسانی که نمی توانند به مدت چند ماه، وزن ثابتی داشته باشند
 4. کسانی که به تازگی وزن زیادی از دست داده اند
 5. میزان انعطاف پذیری پوستشان بسیار پایین است
 6. کسانی که به تازگی عمل جراحی لاغری داشته اند
شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد تزریق چربی مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره 02144067005 تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.     
امیر علوی
دوشنبه 19 آذر 1397 - 16:03
بازدید : 3
برچسب‌ها : تزریق چربی,کلینیک پوست و مو,

آمار سایت

آنلاین :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید هفته گذشته :
بازدید ماه گذشته :
بازدید سال گذشته :
کل بازدید :
تعداد کل مطالب : 257
تعداد کل نظرات : 0

خبرنامه