www.rozclinic.com ورود به سایت رسمی کلینیک پوست و مو رز

خوش آمدید

وبلاگ متصل به وب سایت رسمی کلینیک پوست و مو رز

مکان تبلیغات شما

امکانات وب

پر مخاطب ها

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :

لیزر موهای زائد مردان در کلینیک زیبایی

>> لیزر موهای زائد مردان

از بین بردن موهای زائد صورت و بدن نه تنها در زنان بلکه در مردان هم تبدیل به یکی از بزرگترین دغدغه آنها شده است. امروزه مردان، ارزش رفع موهای زائد را در اعضای مختلف بدن مثل پشت بدن و قفسه سینه بهتر از قبل درک می کنند. لیزر موهای زائد یکی از معروفترین فرآیندهایی است که در سرتاسر جهان طرفدار دارد و تعداد مردهایی که با کمک این روش از شر موهای زائد خود راحت می شوند، روز به روز بیشتر می شود.   لیزر موهای زائد مردان     در کلینیک تخصصی پوست و مو رز ما از جدیدترین تکنولوژی برای رفع موهای زائد مردها استفاده می کنیم تا احساس طراوت و تمیزی را به آقایان هدیه بدهیم.

>> چرا مردها هم جزو طرفداران لیزر موهای زائد شده اند؟

اصولا هر روشی که طرفدار زیادی داشته باشد، فواید زیادی را هم برای فرد به دنبال دارد. به غیر از رفع همیشگی موهای زائد در مردان، دستگاه لیزر میتواند سایر مشکلات روش های دیگر (مثل شیو) را هم برطرف کند مثل:

 1. عدم رشد موهای زیر پوستی
 2. روی پوست بیمار، سوزش و جراحتی احساس نمی شود
 3. برعکس سایر روش ها هزینه های زیادی  را به دنبال ندارد
 4. صرفه جویی در وقت روزانه/هفتگی فرد
 5. برای همیشه میتوانید از موهای زائدتان راحت بشوید
 6. عملکرد لیزر نسبت به سایر روش ها سریعتر است
 7. صورت مردها بعد از لیزر جوش نمی زند
 8. در آب و هوای گرم، مردها احسساس راحتی بیشتری می کنند

 

لیزر موهای زائد مردان

 

>> مردها در کدام بخش های بدن خود از لیزر استفاده می کنند؟

اکثر زنها از لیزر برای رفع موهای زائد زیر بغل و ناحیه بیکینی استفاده می کنند ولی مردها میتوانند برای اندام های زیر هم از لیزر استفاده کنند:

 1. پشت بدن و کمر
 2. قفسه سینه
 3. باسن
 4. بیکینی
 5. بازوها
 6. گردن
 7. سر
 8. ریش
 9. ابروهای پیوسته

>> آیا شرایط خاصی برای مردها وجود دارد تا بتوانند از لیزر موهای زائد استفاده کنند؟

دستگاه لیزر بیشتر بر روی موهای سیاه بیمارانی که پوست روشن تری دارند تاثیر می گذارد زیرا ملانین موجود در ساقه موهایی که رنگ تیره تری دارند، نور لیزر را بیشتر به خود جذب می کند. ما در کلینیک تخصصی پوست و مو رز، دستگاه لیزر را روی بهترین درجه تنظیم می کنیم تا هیچ عارضه و اثر جانبی خاصی برای بیمار به دنبال نداشته باشد و با عبور پرتو لیزر از سطح پوست بتواند با تاثیر بر فولیکول موها، چرخه تولید موهای زائد را غیر فعال کند.

>> دستگاه لیزر چگونه بر رفع موهای زائد مردها تاثیر می گذارد؟

تقریبا همه ما می دانیم که ملانین یا رنگدانه ها، مسئول رنگ پوست ما هستند. وقتی پالس های دستگاه لیزر در جهت رشد موهای زائد قرار بگیرد، ملانین ها نور لیزر را جذب می کند و آن را به گرما تبدیل کند. این گرما هم به سمت ساقه موها و سپس به فولیکول های مو می رسد. گرما، به فولیکول ها آسیب می رساند و از تولید و رشد مو هم جلوگیری می کند.

>> ایا لیزر موهای زائد برای مردها نتایج خوبی را به دنبال دارد؟

شاید اکثر ما فکر می کنیم که پرتوهای لیزر می توانند سریع تمام موهای بخش مورد نظر ما را از بین ببرند ولی سازمان غذا و داروی آمریکا استفاده از دستگاه لیزر را برای "کاهش دائمی موهای زائد" تایید می کند  و این سازمان هم برای اینکار دو دلیل دارد: یکی اینکه لیزر فقط میتواند به موهای زائدی که در دوره آناژن (رشد) قرار دارند آسیب برساند. البته موهای زائد میتواند در دوره کاتاژن (مرحله بین رشد و استراحت موها) یا در مرحله تلوژن (استراحت) قرار داشته باشند. مراحل کاتاژن و تلوژن به مرحله ریزش تغییر می کنند. این مراحل مانع تغذیه موها می شوند و باعث ریزش آنها می شوند و در نتیجه، ساقه موهای جدیدی دوباره شروغ به رشد می کند. بخاطر همین، لیزر نمیتواند بر موها در همه ی این سه مرحله تاثیر بگدارد. هر مو در بدن به طور مستقل عمل می کند و به تنهایی رشد می کند. در نظر بگیرید که بدن انسان 5 میلیون مو دارد (البته بدن مردها چنددین هزار تار مو بیشتر از زنها دارد) ، فولیکول موهای زیادی وجود دارند که در دوره آناژن خود قرار دارند و میتوانند به با لیزر از بین بروند. دوم اینکه فولیکول موهای آسیب دیده میتوانند با تغییرات هورمونی دوباره ترمیم بشوند و رشد کنند. علاو بر این، اگر یک فولیکول فقط کمی آسیب ببیند، ممکن است دوباره ترمیم بشود و موی جدیدی دوباره شروع به رشد کند. مطالعات زیادی نشان میدهد که کاهش موهای زائد می تواند بین 85 تا 90 درصد باشد.

>> لیزر موهای زائد ریش در مردها

از لیزر میتوان برای شکل دادن و طراحی ریش در مردان هم استفاده کرد. لیزر می تواند میزان ضخامت و زبری موهای ریش را کاهش بدهد، لیزر می تواند ریش را تمیز و مرتب کند و آقایان را از شر موهای زائد روی گونه ها و گردن راحت کند.

>> تفاوت لیزر موهای زائد در بین مردان و زنان

زنها نسبت به مردها موهای نازک تری روی بدن خود دارند که رفع آنها با لیزر سخت تر است زیرا رنگ این موها معمولا روشن است. موهای کلفت تر، ملانین یا رنگدانه بیشتری دارند. مردها موهای کلفت تر و سیاه تری نسبت به زنها دارند. البته کلفتی تار موها آنقدرها هم اهیمیت ندارد بلکه این رنگدانه است که در لیزر از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین در بسیاری از جهات، رفع موهای زائد در مردها راحت تر ار رفع موهای زائد نازک و بور زنان است.

>> یک جلسه از لیزر برای مردها چقدر طول می کشد؟

ابعاد بخشی که مردها قصد دارند لیزر کنند، تعیین کننده زمان است؛ برای مثال لیزر بخش کوچکی در روی شانه مردها، فقط چند دقیقه طول می کشد ولی لیزر قفسه سینه مردها 3 دقیقه طول می کشد. شما می توانید بین 10 تا 45 دقیقه برای لیزر موهای زائد خودتان در نظر بگیرید.

>> مردها در کدام بخش از صورت و بدن خود نمی توانند از لیزر استفاده کنند؟

تنها جایی که در بدن مردها نمی توان از لیزر برای رفع موهای زائد استفاده کرد، اطراف چشمها است. شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد لیزر موهای زائد صورت مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

 

جهت ورود به وبسایت کلینک پوست و مو رز بر رو لینک زیر کلیک نمایید

کلینیک پوست و مو رز

   

امیر علوی
شنبه 15 دی 1397 - 13:36
بازدید : 6
برچسب‌ها : لیزر موهای زائد,کلینیک پوست و مو,

آمار سایت

آنلاین :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید هفته گذشته :
بازدید ماه گذشته :
بازدید سال گذشته :
کل بازدید :
تعداد کل مطالب : 257
تعداد کل نظرات : 0

خبرنامه